Консервований корм супер-преміум класу для котів Baskerville, (Німеччина) Оленина з м`ясом курки 200 г.

Виробник: Baskerville
Модель: Оленина з м`ясом курки 200 г.
Наявність: На складі
Код товару: 6277
Склад: 6

  • 43 грн.Безкоштовна доставка

Консерви Baskerville з олениною і курячим м'ясом - це найвища якість інгредієнтів (м'ясо оленя і куряче філе) укупі з європейськими нормами виготовлення.
 
Консерви "Baskerville" як корм на кожен день, зміцнять здоров'я вашого кота і задовольнять потреби кішок у вітамінах і поживних елементах.
 
Ефективність харчування кішок консервованим кормом Baskervill гарантовано завдяки унікальним рецептам з натуральними компонентами, великому вмісту вітамінів, мінералів і високим енергетичним цінностям корми. Зміцнюється імунна система, забезпечується правильне травлення і підтримується оптимальна вага тварини. Зміцнюється бар'єрна функція шкіри, підкреслюється краса, блиск і м'якість хутра.
 
Склад: Оленина (15%), м'ясо курки (15%) і м'ясні субпродукти (30%), злаки (2% рис), мінерали (1%), таурин (0,1%).
Вологість корму становить 78%.
Енергетична цінність: не менше 46 ккал / 100.
Рекомендації по годівлі: Консерви Баскервілів можна використовувати як повсякденний повнораціонний корм, а також в якості смачного доповнення до сухого корму.
Дозування: При нормальній активності 50г корму на добу з розрахунком на 1 кг маси тіла .Необхідно забезпечити постійний і безперешкодний доступ тварин до питної води.
Зберігання: В сухому, темному місці при температурі від 14-29 ° С.
Корм, що залишився в банці перекладіть в скляну ємність, закрийте і зберігайте в холодильнику!
Увага: HTML не підтримується!


konservovaniy korm super-premium klasu dlya kotiv baskerville, nimechchina olenina z myasom kurki 200 g, olenina z myasom kurki 200 g, baskerville, korm dlya tvarin