Морозильні камери


Морозильна камера - це побутова техніка для глибокої заморозки , а також тривалого зберігання продуктів харчування , м'яса і напівфабрикатів. Вона дозволяє зберігати корисні властивості і якість продуктів максимально довгий час. Купити морозильну камеру можна як для домашнього використання , так і для експлуатації в сфері торгівлі (продаж морозива, напівфабрикатів). У нашому інтернет-магазині ми представляємо морозильні камери (морозильна скриня) в асортименті від компаній Атлант, Bosch , Electrolux, Gorenje, Hotpoint-Ariston, Indesit, Kaiser, LG, Liebherr, Miele, Whirlpool та інші.
 
Не завжди морозилка є складовою частиною холодильного обладнання. Можливо, що для великої кількості заморожуються продуктів оптимальним варіантом буде використання морозилки окремо від холодильника. У домашньому господарстві деяку частину врожаю вирощеного на дачі можна зберігати в замороженому вигляді всю осінь, зиму і весну.
 
Вибір морозильників дуже великий, причому вибрати можна з двох форм-факторів: морозильники-шафи та морозильні камери ларі. Морозильна камера у вигляді шафи схожа на холодильник, а у скрині кришка відкривається вгору. Агрегати обох видів виробляються як у вигляді окремо розташованих, так і вбудованих моделей. У сучасних морозильних камерах використовуються всі досягнення технічного прогресу: технології Frost Free, No Frost, електронне управління. Є моделі і з автоматичним, і з ручним розморожуванням, різні за обсягом і енергоспоживанням.
Якщо Ви вирішили купити морозильну камеру, то уважно ознайомтеся з інструкцією з експлуатації - є деякі обов'язкові умови, які необхідно дотримуватися при експлуатації для максимально тривалого використання морозильної камери.
 
Моделі мають ряд різноманітних функцій, що роблять використання зручним і безпечним. Переважно виділяються наступні функції: No Frost (технологія захисту від намерзання інею), суперзаморожування (здатність максимально швидко заморозити продукти і уникнути їх розморожування навіть при відкритих дверцятах ); система ідентифікації перевантаження, захист від дітей, захист від перепаду напруги в мережі.
 
Пристрої діляться за своєю будовою. Найбільш популярними у світі є горизонтальні камери, які найчастіше використовуються у торговельній сфері. Вони зручні для завантаження, володіють великим обсягом і здатні працювати навіть при відкритих дверцятах.
Замовити морозильну камеру вертикального типу найрозумніше буде для дому. Модель займає набагато менше місця, хоча також володіє достатнім обсягом для зберігання продуктів. Герметичність дверцят дозволяє завжди зберігати постійну температуру всередині камери. Відділення камери захищають продукти від поширення запахів, тим самим зберігаючи смак кожного виду продуктів.
 
Залежно від рівня заморозки, місткості та енергоспоживання морозильні камери діляться на класи. Загальноприйнята класифікація позначається буквами англійського алфавіту і розташовується по зростаючій. Клас «А» - це найнижчий, подальші класи вдосконалюють потужність роботи, обсяги продуктів, утримування холоду всередині камери при відключенні електроживлення.
    
 Ми надаємо всім покупцям у Львові широкий асортимент морозильних камер, також ми виконуєм доставку замовлень по всій Україні. Ви можете купити вподобану модель за невисокою ціною, зберігаючи корисні властивості продуктів довгий час. Купуйте морозильні камери даної категорії і радуйте себе і своїх близьких свіжими продуктами, фруктами та овочами цілий рік!

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 39 (всього 3 сторінок)