Дозатори рідкого мила й дозатори для дезінфікуючих рідин


На сьогоднішній день  дозатори рідкого мила стали невід’ємним санітарно-гігієнічної атрибутом  практично у всіх громадських туалетних  кімнатах. Наявність диспенсера мила свідчить про турботу власників приміщення про  гігієнічність та чистоту туалетної кімнати.

    Всі моделі дозаторів мила мають  замок, на який замикається  контейнер з милом, а також мають зручне кріплення для надійної фіксації дозатора мила до стіни.  Корпус дозатора прозорий або ж має прозоре віконце. Це дуже зручно для контролю мила, що залишилося, і своєчасного поповнення його запасів техперсоналом.

    У нашому електронному каталозі надано широкий вибір різноманітних моделей дозаторів мила, з якого Ви зможете підібрати найбільш оптимальний по розмірах, зовнішнім і технічним характеристикам варіант для Вашої вбиральні.

    Стандартні дозатори рідкого мила  виготовлені  з високоякісної пластмаси  або  нержавіючого металу. Вони мають різний літраж , що дуже зручно, адже Ви зможете вибрати диспенсер як для маленької вбиральні, так і для приміщення з великою відвідуваністю. Для багатолюдних установ також підійдуть подвійні дозатори, оснащені двома з'єднаними контейнерами з милом.

     Ліктьові дозатори призначені для установки в медичних установах, адже контакт рук з самим приладом мінімальний, що дуже важливо там, де повинні дотримуватися підвищені вимоги до  санітарних умов . Це також відноситься до сенсорних приладів , які автоматично видають дозу мила при піднесенні рук.

     Диспенсери з антивандальної  серії будуть доречні у вбиральнях великих кафе, супермаркетів, автовокзалів, заправних станцій. Такі дозатори виготовляються з міцної нержавіючої сталі ( глянсової або матової ), стійкі до можливих механічних пошкоджень, надійні і довговічні в експлуатації.


Порівняння товарів (0)Лідер продаж!
Автоматичний стерилізатор для рук. ZG-2001
Показано з 1 по 15 із 131 (всього 9 сторінок)