Столи комп'ютерні


Сучасний комп'ютерний стіл - це робочий стіл. Комп'ютерний стіл можна розмістити і в домашній обстановці, і в офісі. Купуючи комп'ютерний стіл для дому, вирішуються всі проблеми з організацією робочого місця:
- Домашній комп'ютерний стіл займає мінімум місця, що дає можливість поставити його куди завгодно;
- На домашньому комп'ютерному столі можна розмістити будь-яку річ - документи, диски, принтер, сканер, клавіатуру і мишу.
Розташувати комп'ютерний стіл для дому можна і біля стіни, і в кутовій частині кімнати.
Комп'ютерні столи бувають забезпечені коліщатками, що надає мобільності.
Головним принципом організації робочого місця за комп'ютерним столом для дому є правильне розміщення необхідного приладдя і оргтехніки на різних секціях. Зазвичай комп'ютерний стіл оснащений висувними поличками для клавіатури і миші, які знаходяться нижче стільниці. Положення робочої поверхні, миші і клавіатури на різних рівнях дозволить заощадити місце на стільниці і прийняти правильне положення постави під час роботи.
Інша характерна деталь комп'ютерного столу для дому - розміщення системного блоку в спеціальному відсіку під столом. Над комп'ютерним столом також можна розташувати кілька полиць, на яких зручно помістити необхідну оргтехніку і робочі документи. Для того щоб дроти від оргтехніки та монітора були повністю сховані, сучасний комп'ютерний стіл для дому іноді має порожнисті ніжки, де можна заховати кабелю, а в стільницях передбачені отвори для цих цілей.
У виготовленні комп'ютерних столів використовуються різноманітні матеріали: дерево, ДСП, МДФ, скло, метал і пластик. Основним матеріалом для виготовлення стільниць і полиць є МДФ і ДСП з ламінатом або меламіном, які надають матеріалу водовідштовхувальні властивості і підвищують зносостійкість. Крайку столів обклеюють стрічкою з ПВХ або меламіну, в залежності від виробника та вартості самого столу.
Ніжки комп'ютерних столів роблять із металу, який забарвлюється або хромується. Деякі сучасні комп'ютерні столи мають металевий каркас, виготовлений з нержавіючої сталі та алюмінію. Фурнітура й рухаються механізми виготовлені з металу.

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)