Шліфувальна машина стрічкова Інтерскол ЛШМ-76/900

Виробник: Інтерскол
Модель: ЛШМ-76/900
Наявність: На складі
Код товару: 1302
Артикул: ЛШМ-76/900

  • 1 270 грн.Безкоштовна доставка

Шліфувальна машина стрічкова Інтерскол ЛШМ-76/900
 
Технічні характеристики:
 
- Споживана потужність (Вт): 900 
- Вага: 3,2 кг 
 
Опис:

Потужна, високопродуктивна шлифовальная машина. 
Швидка заміна шлифовальной стрічки. 
Вбудований пилеотсос з додатковим мішком для пилу. 
 
Опис роботи: 
 
Призначення ЛШМ-76/900 - максимально швидкий і ефективний винаймання будь-якого матеріалу з поверхні. Інструмент дозволяє зачищається і навіть затачівать металеві деталі, вирівнювати і обробляти (наприклад, скруглять форму) дерев'яні вироби, знімати фарбу зі стін, вирівнювати стики і т.д. Утворюється у великій кількості пил отсасивается вбудованим пилососом в матерчатый мішок. Правда, при роботі з металом мішок потрібно знімати - розпечені іскри здатні його прожечь. 
 
Проста система заміни стрічки не вимагає допоміжного інструменту або будь-яких навичок. Важелем послабляють натягом стрічки, міняють «расходку» (важливо врахувати напрямок руху; поставити стрічку потрібної стороною допоможуть стрілки на зворотній стороні «шкурки»), повертають важіль у вихідне положення і, включивши машину, центру абразив, щоб він не з'їжджати з роликів. За центровка відповідає рукоятка, обертанням якої змінюють кут нахилу переднього ролика в горизонтальній площині. 
 
У роботі машини досить безпечні, потрібно лише враховувати два моменти: утримувати інструмент з силою (він може поїхати) і уникати попадання рук / рукавиць / одягу в зазор між заднім роликом і корпусом. 
 
Машина розрахована на стрічку 76х533мм, швидкість її руху 250 м / хв., Площа робочої платформи 76х135мм.
Увага: HTML не підтримується!

shlifuvalna mashina strichkova interskol lshm-76900, lshm-76900, interskol, shlifuvalni mashini strichkovi