Кутова шліфувальна машина Інтерскол УШМ-150/1300

Виробник: Інтерскол
Модель: УШМ-150/1300
Наявність: На складі
Код товару: 1308
Артикул: УШМ-150/1300

  • 1 220 грн.Безкоштовна доставка

Кутова шліфувальна машина Інтерскол УШМ-150/1300
 
Технічні характеристики:

- Споживана потужність: 1300 Вт 
- Номінальна напруга: 220V/50Гц 
- Діаметр кола: 150 мм 
- Частота обертання: 8500 об / хв 
- Вага: 2,9 кг 
 
Опис: 
 
Ергономічний, сучасний дизайн, компактна конструкція в поєднанні з великою потужністю. 
Корпус редуктора виконаний з магнієвого сплаву. 
Бічна рукоятка - трипозиційний. 
Проста і швидка заміна абразивних кіл за допомогою блокування шпинделя. 
Багатофункціональний вимикач із блокуванням від випадкового включення. 
Зручний доступ до щітками. 
 
Опис роботи: 
 
Кутові шліфувальні машини УШМ-150 / 1300 і УШМ-180 / 1800М - досить серйозні інструменти, здатні виправдати себе при різанні масивних заготівель. Між собою дуже схожі, відмінність в споживаної потужності (1300 Вт и 1800 Вт) і діаметрі відрізного диска. Різницю в частоті обертання шпинделя в розрахунок можна не приймати, вона невелика (8500 та 8000 об / хв). 
 
Компонування інструментів класична, єдино допустима для машин такої потужності: дві повноцінні рукоятки - для правої руки із клавішею вимикача, для лівої - трипозиційний перевстановлюємо. Більш важка і громіздка УШМ-180/1800М має додаткове ергономічні поліпшення: задня рукоятка у неї повертається й фіксується в одному з трьох положень - більше можливостей настроїти інструмент під себе, більше зручності в роботі. 
 
При заміні абразивного кола шпиндель блокується натисканням спеціальної кнопки на корпусі редуктора (і це загальне достоїнство всіх УШМ «Інтерскол»). Для тих, хто не має досвіду роботи з «болгарки», дамо корисну пораду: ніколи не натискайте кнопку до повної зупинки диска, не навантажувати блокиратор надмірно. Ці правила дозволять виключити прикрі поломки. Якщо перший рада не вимагає коментарів, то як виконати другу, адже іноді гайку диска «заклінівает»? По-перше, уникайте «перезатяга», для чого робити правильно, уникаючи заклинювання диска: іскри на себе, різ заготівлі від далекого краю. Наприкінці різа уникайте роботи з глибоким зануренням диска усередину різа або прийміть заходи проти стиснення диска краями заготівлі, наприклад, вбейте клин або просто не дорезайте до кінця, а поламавши деталі. По-друге, ставте диски на УШМ металевою втулкою усередину. Корисно також використати картонні прокладки. По-третє, якщо диск все-таки заклинило, постарайтеся відкрутити гайку без використання кнопки блокування: якщо виходить, утримуйте шпиндель Рожковим ключем. Нарешті, остання міра, якщо інші не допомогли: зламати диск і тонким зубилах вибейте його залишки з-під гайки, після цього вона легко відкрутити. 
 
Оскільки всі кутові шліфувальні машини відносяться до інструментів підвищеної травмоопасності, суворо дотримуйтесь правил безпеки. Без захисних окулярів, рукавиць і кожуха приступати до роботи категорично забороняється. Думаючи про себе, дбайте і про оточуючих. Слідкуйте за тим, щоб у відкритій площині диска не було людей. 
 
Дані машини можна віднести до професійно-аматорському класу, вони застосовні й у домашніх умовах, і на виробництві. 
 
До достоїнств інструмента потрібно віднести високу якість виготовлення й конструктивно закладену витривалість. Зокрема, корпус редуктора відлитий не з алюмінієвого, а з магнієвого сплаву (риса всіх УШМ «Інтерскол»).
Увага: HTML не підтримується!

kutova shlifuvalna mashina interskol ushm-1501300, ushm-1501300, interskol, shlifuvalni mashini kutovi