Кутова шліфувальна машина Інтерскол УШМ-115/900

Виробник: Інтерскол
Модель: УШМ-115/900
Наявність: На складі
Код товару: 1305
Артикул: УШМ-115/900

  • 920 грн.Безкоштовна доставка

Кутова шліфувальна машина Інтерскол УШМ-115/900
 
Технічні характеристики:
 
- Споживана потужність (Вт): 900 
- Номінальна напруга (Гц ): 220V/50
- Діаметр кола: 115 мм 
- Частота обертання (об / хв): 11000 
- Вага: 2,1 кг
 
Опис: 
 
Ергономічний, сучасний дизайн, компактна конструкція. 
Корпус редуктора виконаний з магнієвого сплаву. 
Проста і швидка заміна абразивних кіл за допомогою блокування шпинделя. 
Поворотний захисний кожух, вимикач з фіксацією положення «включено» і додаткова рукоятка забезпечують легку і безпечну експлуатацію. 
 
Опис роботи: 
 
Кутові шліфувальні машини УШМ-115/900 і УШМ-125/900 дуже схожі й відрізняються тільки розміром кожуха і, відповідно, діаметром відрізного кола. Інструменти мають так звану компоновку «хват рукою». Задня частина корпусу закінчується разом із двигуном, а не продовжується рукояткою. Вимикач у вигляді повзунка зміщений уперед до редуктора. Ці особливості дозволяють тримати "болгарку" однією правою рукою і при цьому управляти вимикачем за допомогою великого пальця. Відверто кажучи, правила техніки безпеки забороняють роботу «однією правою», але бувають випадки, коли необхідність змушує. Ось саме при таких роботах така компоновка і буде найбільш зручною та безпечною. У всіх інших випадках необхідно працювати дворічний хватом, Загвинтити в один з отворів корпуса редуктора передню рукоятку. Зауважимо, що навіть при роботі двома руками компонування машин надасть позитивний вплив: гранично мала довжина дозволить упевнено працювати в утиску умовах. 
 
Ці машини оптимальні при виконанні робіт вимагають точність, коли є побоювання зіпсувати заготівлю або що-небудь навколо неї: типовий приклад, робота під днищем автомобіля, де одне невірне рух може обернутися заміною «ні в чому не винних» деталей. 
 
До достоїнств інструмента потрібно віднести високу якість виготовлення й конструктивно закладену витривалість. Зокрема, корпус редуктора відлитий не з алюмінієвого, а з магнієвого сплаву (риса всіх УШМ «Інтерскол»). 
 
Невеликі розміри, доступна ціна і відносна простота в експлуатації роблять ці моделі хітом домашньо-дачного господарства. Інструменти дозволяють не тільки різати, але й виконувати безліч інших операцій від заточення лопат і сокир до розрізання діямантовим колом бетону, стінових панелей, цегельної кладки, шиферних аркушів і синтетичних матеріалів. При роботі кутовими шліфувальними машинами необхідно суворо дотримуватися правил безпеки. Застосування захисних окулярів і рукавиць в обов'язковому порядку, про роботу зі знятим кожухом і вже тим більше з диском збільшеної розмірності і зовсім не може бути й мови!
Увага: HTML не підтримується!

kutova shlifuvalna mashina interskol ushm-115900, ushm-115900, interskol, shlifuvalni mashini kutovi