Пила циркулярна дискова Інтерскол ДП-1900

Виробник: Інтерскол
Модель: ДП-1900
Наявність: На складі
Код товару: 1315
Артикул: ДП-1900

  • 2 530 грн.Безкоштовна доставка

Пила циркулярна дискова Інтерскол ДП-1900
 
Технічні характеристики:
 
- Споживана потужність (Вт): 1900 
- Розміри пильного диску: 210 * 30 * 2,5 мм 
- Частота обертання (об / хв): 5000 
- Електронна захист двигуна: немає 
- Плавний пуск: немає 
- Вага: 6,4 кг 
 
Опис: 
 
Універсальна дискова пила для всіх видів столярних робіт. 
Потужний двигун забезпечує стабільність в роботі. 
Розпилювання під кутом 45 º до поверхні. 
Твердосплавний пильный диск. 
Блокування шпинделя для легкої заміни диска. 
Проста установка глибини пропила з допомогою ексцентриковий ричажкового затискача. 
Гумова накладка на основній рукоятці. 
Блокування випадкового включення. 
 
Опис роботи: 
 
Сімейство однотипних дискових пилок, що об'єднують спільні якості: сучасний дизайн, ергономічна форма і полегшена компактна конструкція. Один від одного інструменти відрізняються діаметром пильного диску, потужністю мотора і мас-габаритними параметрами. Можна сказати, що пилки мають розумно-достатню конструкцію, завдяки чому доступні за ціною і привабливі за технічними параметрами. Для переважної числа майстрів-аматорів будь-яка з цих пил може стати оптимальним вибором, якщо правильно врахувати глибину різу та характер робіт. 
 
Так, ДП-800 має глибину розпилювання 45 мм, що достатньо для роботи з цілим набором різноманітних матеріалів: дошка підлоги, паркет, ламінат, рейка для решетування, вагонка, фанера, меблеві панелі, стільниці і так далі. Іншими словами, ДП-800 буде доречна при будівництві тераси, при покрівельних роботах, при обробці приміщень, при виготовленні меблів і скрізь, де потрібна юркая пила, що завжди під рукою. Зауважимо, що завдяки малій площі опорного листа (підошви) пила може з високою точністю витримувати встановлений кут різу. 
 
Про всі інші моделі лінійки доречно сказати, що вони універсали і придатні для масштабних робіт пов'язаних з розпускання деревини уздовж. Для точних поперечних резов вони теж годяться, але вже важкувато і з ДП-800 не посперечаєшся. 
 
Для тих, хто зіштовхується з вибором дискової пилки вперше, пояснимо, що всі моделі «Інтерскол» обладнані: механізмом регулювання глибини пропила, механізмом регулювання кута нахилу різу, підпружинені нижнім захисним кожухом, що приховують диск у неробочому стані і кнопкою блокування випадкового включення.
Увага: HTML не підтримується!

pila cirkulyarna diskova interskol dp-1900, dp-1900, interskol, pili cirkulyarni diskovi