Лобзик Інтерскол МП-65Е-01

Виробник: Інтерскол
Модель: МП-65Е-01
Наявність: На складі
Код товару: 1294
Артикул: МП-65Е-01

  • 1 040 грн.Безкоштовна доставка

Лобзик Інтерскол МП-65Е-01
 
Технічні характеристики:
 
- Споживана потужність (Вт): 550 
- Номінальна напруга (Гц ): 220V/50
- Глибина різу:
    - сталь 6 мм 
    - кольорові метали 12 мм 
    - дерево 65 мм 
- Число подвійних ходів у хвилину: 200-2800 
- Довжина ходу: 19 мм 
- Вага: 2,1 кг
 
Опис: 
 
Легко виконує розпиляння деревного масиву, розкрій листів фанери, плит ДСП і ДВП з ламінованим поверхнями, а також пластмасового і металевого листа і тонкостінного профілю. 
Бесступенчатое зміна частоти подвійних ходів штока. 
Оснащений бистросменним вузлом кріплення пильного полотна типу Quick Fix німецької фірми laKRESS. 
Три положення маятника плюс нульове положення дозволяють вибрати оптимальний режим роботи. 
Різання під кутом + -45 градусів до поверхні.
 
 Опис роботи: 
 
Электролобзик - зручний, простий і універсальний інструмент. У домашньому і дачному господарстві він замінить пилки декількох типів, вирішуючи найрізноманітніші завдання. Виконання багатьох професійних робіт теж значно спрощується завдяки цьому інструменту. 
 
Початкове призначення лобзика - виконання криволінійних резов - далеко не єдине, на що здатний сучасний інструмент. Всі лобзики «Інтерскол» в тій чи іншій мірі підходять також для розпилювання дощок і брусків, металевих листів, труб, куточків і прутків, керамічної плитки, асбоцементних листів і т.д. 
 
Лобзик Інтерскол МП-65Е-01 - Наймолодша модель, єдина зі всієї лінійки зібрана в незбиране пластиковому корпусі. З цієї точки зору, лобзик можна назвати типовим представником побутового класу, однак у нього є ряд конструктивних відмінностей, які вигідно відрізняють його від аналогів і по ряду характеристик наближають до професійних моделей. 
 
Як і більшість сучасних лобзики, цей має перемикач режиму маятникове ходу. Виконуючи точні і чистового рези, поздовжньої підкачка вимикають зовсім або використовують перший положення. При розрізування масивних дерев'яних заготовок задіють вищі щаблі. У цьому випадку Пилка здійснює узгоджені руху вгору-вперед і вниз-назад. Під час прямого ходу зуби краще за «вгрызаются» в матеріал, під час зворотного легше видаляються тирсу. Багато недорогі лобзики, зовні схожі з МП-65Е, мають інший механізм, не забезпечує надійної та швидкої роботи на вищих щаблях підкачки. У результаті, «Інтерскол» значно випереджає їх за швидкістю різу товстих заготовок. 
Ще одна відмінність від багатьох аналогів - круглий шток (у багатьох зовні схожих лобзики він у вигляді пластини). Круглий, на відміну від пластинчастого, який гнеться, зовсім не боїться ударів пилку за матеріалом. 
Лобзик проводять спільно з іспанською маркою Casals (недорогий європейський побутової інструмент). Як і у далекого «родича» у «Інтерскол» надійний, зручний і міцний (Суцільнометалевий) бистрозажімной замок пильного полотна. 
Області застосування лобзика: асбоцемент і шифер - до 12 мм, сталь - до 6 мм, кольорові метали - до 12 мм, дерев'яний брус - до 65 мм. Зі всіма цими роботами «Інтерскол» впорається швидко.
Увага: HTML не підтримується!

lobzik interskol mp-65e-01, mp-65e-01, interskol, lobziki elektrichni