Фрезер Інтерскол ФМ-32/1900Е

Виробник: Інтерскол
Модель: ФМ-32/1900Е
Код товару: 4634
Склад: 10

  • 2 100 грн.Безкоштовна доставка

Фрезер Интерскол ФМ-32/1900Е
 
Технічні характеристики:
 
- Напруга (В): 220
- Потужність (кВт): 1.9
- Напруга (обертів/хв): 9000-26000
- Цанга 12 мм, 8 мм
- Максимальний діаметр фрези (мм): 32
- Висота ходу (мм): 40
- Додаткові характеристики: 8-ступеневе завдання глибини занурення фрези
- Вага 5.2 кг
- Гарантія 12 місяців
 
Опис:
 
Єдиний інструмент цього типу в лінійці «Інтерскол», зате сучасний і практично не має аналогів в своєму ціновому класі - можна сказати, що такий фрезер влаштує багатьох користувачів.
Багатьох в першу чергу цікавить потужність, і хоча потрібно визнати, що для фрезера це не головне, вона тут більш ніж достатня. Важливо інше - фрезер забезпечений різноманітними регулюваннями та допоміжними пристосуваннями.
Стандартне оснащення майже будь-якого фрезера - регульований упор і револьверний упор для задання глибини занурення. У звичайному випадку додаткових налаштувань не передбачено і підкоректувати параметр фрезерування не можна. Єдиний шлях у такому випадку - виконати настройку більш вдало, почавши все з нуля. У ФМ-32/1900Е регульований упор переміщається не вільно, а за допомогою обертової рукоятки, що вже дозволяє вносити грубі корективи (після ослаблення блокування упору він зберігає своє положення).
Нарешті, реально «ловити мікрони» за допомогою додаткового гвинтового упору, вбудованого в основний. Наявність цих особливостей вже дозволяє порівнювати ФМ-32/1900Е з серйозними професійними моделями.
Аналогічно влаштований механізм регулювання паралельного упору, що входить в комплект інструмента. Тут також можлива груба настройка і точна за допомогою гвинта. Упор литий з легкого сплаву, що дозволяє добре відчувати інструмент і виконувати роботи із точністю. Нескладне переоснащення дозволяє використовувати цей же упор для фрезерування уздовж криволінійних поверхонь. Нарешті, з його допомогою вирізують круглі отвори в заготівці.
Фрезер оснащений цангами в патрон під фрези з хвостовиком 8 і 12 мм. Є електронна система регулювання обертів.
Увага: HTML не підтримується!

frezer interskol fm-321900e, fm-321900e, interskol, frezeri