Інструмент


Електроінструмент на всі випадки життя.

Електричні інструменти використовуються повсюдно в оздоблювальних і будівельних робітах. Вони набагато ефективніше звичайних ручних аналогів, забезпечуючи більшу продуктивність і значно полегшуючи працю будівельника. Крім того, інструмент з електроприводом відрізняється прекрасною ергономікою, легкістю конструкції, надійністю і довговічністю. Багатофункціональні моделі поєднують в собі цілий комплект різних приладів, приносячи значну економію і зручність. При дотриманні всіх умов експлуатації і техніки безпеки, такі пристрої прослужать Вам довгі роки.

Електроінструменти для сучасних людей.

Перед тим, як вибрати кращі електроінструменти для майстерень або для домашнього використання, варто ознайомитися з їх основними видами. В інтернет-магазині Lvivmarket.com Ви знайдете наступні набори для будівельних і ремонтних робіт:
 • садові;
 • слюсарні;
 • металорізальні;
 • універсальні;
 • монтажні;
 • малярні та інші.
Залежно від джерела живлення моделі бувають:
 • електричні (працюють від мережі);
 • акумуляторні (переносні інструменти).
 • з пневмоприводом.
 • працюють від бензинового або дизельного джерела живлення.
Крім того, будь-який інструмент ділиться на:
 • виробничий (для професійного використання);
 • побутовий (для дому).

Як вибрати інструмент для ремонту?

Щоб правильно зробити вибір, вам слід визначити мету використання електроінструменту. Професійні моделі за багатьма показниками перевищують можливості побутових приладів, але і коштують дорожче, тому їх краще брати для постійного і великого обсягу робіт. Для будинку має сенс купити універсальну багатофункціональну модель, що дозволить заощадити частину коштів на купівлю цілого набору інструментів. При цьому, слід звернути увагу на основну функцію, закладену в такому апараті, вона завжди буде переважати над іншими.
Всі електроінструменти, представлені у нас у продажу, фірмові і відрізняються високою якістю і надійністю, що можна подивитися на доданих фото матеріалах. Наш інтернет магазин працює з багатьма відомими брендами, такими як Bosch, Black & Decker, Makita, ADA та іншими. Ми гарантуємо виняткову якість і безпеку кожного приладу, що підтверджується гарантією від виробника, а також найкращі ціни на продукцію.
 
Купити електроінструмент у Львові.
Замовити товар у нас на сайті не складе труднощів навіть недосвідченому користувачу. В фото каталозі можна легко зорієнтуватися, відсортувавши товар за категоріями, назвою фірми. До кожної пропозиції додається якісне фото інструменту, а так само докладний опис його характеристик. Перед покупкою ми радимо вам почитати відгуки до інструментів, ознайомиться з умовами акцій і розпродажами, щоб отримати кращу ціну. Також магазин здійснює доставку електроприладів поштою або кур'єром в будь-який куточок України за вашим бажанням . Тому наші клієнти точно знають, де можна вигідно купити хороший електроінструмент для будь-якої задачі.

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)