Йогуртниці


Якщо ви дбаєте про якість споживаних продуктів і хочете харчуватися корисною здоровою їжею, то Вам варто звернути увагу на йогуртницю і купити цей корисний прилад для своєї кухні.
 
Як вибрати йогуртницю
Перед тим як вибрати йогуртницю, зверніть увагу на наступні критерії вибору.
 
Кількість і обсяг ємностей. Якщо у Вас невелика сім'я, то зверніть увагу на представлені в нашому інтернет-магазині йогуртниці з одного ємністю об'ємом 1 літр. Такі чаші зручно використовувати для закваски домашнього сиру або сиру. Якщо ви хочете готувати невеликі порції кисломолочних продуктів для великої родини, то віддайте перевагу йогуртницю з 6-8 ємностями об'ємом від 120 до 180 мл.
 
Матеріал ємностей. Якщо у вашому будинку росте дитина, яка випадково може впустити зі столу речі, то зверніть увагу на домашні йогуртниці з ємностями з пластику. Матеріал легко миється і простий у догляді. Якщо ви віддаєте перевагу абсолютно безпечні для організму людини матеріали, то зупиніть свій вибір на йогуртницю зі скляними ємностями. Матеріал не виділяє шкідливих речовин при нагріванні.
 
Наявність таймера. Якщо ви шукаєте максимально простий прилад за доступною ціною, віддайте перевагу йогуртниці без додаткових функцій. Ви хочете мати можливість регулювати час і контролювати процес приготування? У такому випадку зверніть увагу на представлені у продажу йогуртниці з таймером.
 
В інтернет -магазині Львівмаркет ви можете купити йогуртниці Moulinex, Maxwel , Tefal, Binatone.

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)