Порохотяги


Пилосос - незамінний помічник у господарстві, без якого практично немислима наше життя. Різноманіття моделей на сучасному ринку вражає, і щоб розібратися в тому, який пилосос краще купити, ми наведемо короткий огляд як найпопулярніших і затребуваних варіантів, так і останніх новинок.
 
Які бувають пилососи
Серед численних характеристик пилососів можна виділити найголовніші, на які варто звернути увагу при виборі. Ось вони:
 
  • потужність;
  • тип пилозбірника;
  • система фільтрації;
  • тип прибирання;
  • рівень шуму.
Багато покупців плутають два поняття - потужність, яку споживає пилосос, і потужність всмоктування пилу. Для прибирання квартири або заміського будинку дуже важливо оцінити ступінь навантаження на електромережу. Звичайна потужність споживання енергії пилососом лежить в діапазоні від 1300 до 2000 Вт.
 
Потужність всмоктування пилу ж коливається від 250 до 500 Вт. Прийнято вважати, що ці параметри взаємозалежні - чим більше потужність споживання, тим більше потужність всмоктування і відповідно якість прибирання. Це не зовсім вірно, тому що можна знайти цілий ряд моделей, які дають однакове навантаження на мережу, але при цьому якість всмоктування відрізняється в 2-3 рази. Як правило, ціни на пилососи переважно залежать саме від цього показника.
 
Тип пилозбірника і система фільтрації
У всіх моделях пилососів встановлені як мінімум кілька фільтрів. Обов'язковий фільтр, який не впливає на якість видуває повітря, знаходиться близько пилозбірника - він захищає мотор від можливого забруднення. Фільтр тонкого очищення встановлюється на вихідний отвір пилососа, тут вже можливі варіації: мікрофільтр, HEPA-фільтр, S-фільтр. Призначення цієї деталі - не допустити потрапляння в повітря бактерій, вірусів, пилку і інших часток діаметром до 0,3 мкм. З точки зору якості фільтрів найкращий пилосос - це той який забезпечує максимальний відсоток затримання мікрочастинок пилу (у хороших моделей цей показник становить більше 99 %).
 
Тип пилозбірника - також важлива деталь, на яку варто звернути увагу, якщо ви збираєтеся купити пилосос. Класичні моделі оснащені мішком - пилозбірником (паперовим змінним або текстильним багаторазовим). Відгуки про пилососах зі змінними паперовими пилозбірниками говорять про те що вони набагато краще затримують пил (стінка мішка складається з двох-трьох шарів паперу). Єдина вимога - необхідність регулярної заміни старого пилозбірника (раз на місяць або два місяці).
 
Пластикові контейнери в якості пилозбірника використовуються в пилососа з циклонічної системою очищення повітря (тверді частинки осідають на стінках резервуара). У рекламних оголошеннях такий пилосос часто іменується "без мішка для збору пилу" - це вірно, і перевага таких моделей - постійний показник потужності всмоктування. Недоліком є необхідність ручного очищення контейнера.
 
Пилосос з аквафільтром - одна з останніх новинок ринку; в ньому використовуються очисні властивості води, яка заливається в резервуар і практично повністю поглинає великі і дрібні частинки пилу. Такі пилососи досить габаритні і важкі, вимагають промивання після кожного прибирання; проте вам не доведеться витрачатися на змінні фільтри.
 
Чому купити пилосос краще в інтернет-магазині Львівмаркет?
Якщо ви замислюєтеся над питанням, де купити пилосос, то ми можемо запропонувати на вибір кращі моделі за досить привабливими цінами. В асортименті нашого інтернет-магазину представлені новинки від кращих світових виробників: Samsung, LG, Philips, Zelmer та багатьох інших. Діюча система акцій, спеціальних пропозицій і знижок постійно оновлюється. Доставка здійснюється по всій території України.

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 33 (всього 3 сторінок)