Міні Пивоварня 2000

Модель: 2000
Код товару: 1903

  • 0 грн.Безкоштовна доставка

Міні - пивоварня - це ваша персональна пивоварня для швидкого і простого приготування пива високої якості в домашніх умовах. Розроблена і запатентована канадськими вченими Національного Інституту пивоваріння 18 років тому. За цей час заслужила шану і визнання в багатьох країнах світу. В даний час міні - пивоварня виготовляється із спеціального матеріалу високої якості, яка гарантує її успішне використання протягом багатьох років. Розміри конструкції спеціально адаптовані для домашнього холодильника (28x36x25см). Процес пивоваріння також досить не складний. Ви лише додаєте воду, а міні-пивоварня сама контролює процес приготування.

Міні - пивоварня - це повністю закрита система пивоваріння, що зберігає вуглекислий газ, який утворюється природним способом в процесі бродіння. Це дозволяє зменшити період дозрівання природно газованого пива і усуває потребу зберігати напій в пляшках. Термін приготування 7 - 10 днів. Пивоварня призначена для приготування 10 літрів пива за один раз.

Micro Brewery - Міні - Пивоварня. Якщо ви познайомитеся з нею ближче, то переконаєтеся, що ця машина дуже проста в експлуатації, і приготування пива стане для вас дійсним задоволенням і, можливо, серйозним захопленням.

Міні - Пивоварня виробляється в Канаді, і за 19 років з моменту появи заслужила повагу не тільки в своїй країні, а також в США і в багатьох країнах Європи. Любителі пива мають можливість вибирати з великого різноманіття сортів саме той сорт, який більше припав до душі. Домашні пивовари об'єднуються в Клуби любителів пива, де діляться рецептами приготованого пива і досягнутими рекордами.

За допомогою Міні - Пивоварні ви зможете зберегти всі корисні властивості і якість напою, його неповторний природний смак з моменту його народження і до вашого келиху. Ваше пиво не страждатиме від транспортування і зберігання і порадує вас живим оригінальним смаком.

Міні - Пивоварня гарантує Вам просте і швидке приготування домашнього «живого» пива високої якості. За один раз можна приготувати 10 літрів пива. Ви самі створюєте неповторний фірмовий смак пива, тому що контролюєте весь процес приготування і можете варіювати різні смаки пива.


Монтаж пивоварні - відео:
 

Увага: HTML не підтримується!


mini pivovarnya 2000, 2000, mini pivovarnya