Електричні печі


Електрична піч нагадує мікрохвильовку, але для нагріву в ній використовуються не джерела мікрохвильового випромінювання, а електронагрівальні елементи — ТЕНи. Вона нагріває їжу відразу з усіх боків.

Головна особливість міні-духовки — невеликі габарити. Її можна розмістити в маленькій кухні, навіть якщо ви живете в гуртожитку. Таку побутову техніку легко транспортувати, тому якщо ви їдете на вихідні на дачу, то зможете взяти її з собою.

Електричні печі представлені в двох видах: настільні і вбудовані. Перший варіант - це портативна техніка, яка при необхідності може переміщатися. Іноді виготовляють з конфорками, що дає можливість готувати будь-яким із способів термічної обробки-запікання, відварювання, обсмажування, тушення.

Вбудовувані ж духовки обмежуються запіканням продуктів. Вони вмонтовані в особливу нішу, що не дає можливості відключити або пересунути її, або швидко перевезти в інше місце.

Вони підходять як для дому, так і для гуртожитку або дачі адже за допомогою одного пристрою можна замінити масу інших. Наприклад, в певних моделях представлена ​​функція хлібопічки, гриля, тостера, мікрохвильової печі і т.д. Так ви заощадите не тільки гроші, а ще час і місце на кухні. Сучасні плити стали виробляти навіть з можливістю дистанційного керування за допомогою SMS-повідомлень або додатків для гаджетів.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 24 (всього 2 сторінок)