Чайники


Електричні чайники
Що закип'ятить воду швидше, ніж електричний чайник? А що може бути зручніше цього приладу там де немає традиційної плити - в офісах або магазинах? Якщо ви цінуєте комфорт і власний час, виберіть хороший електричний чайник в інтернет-магазині Львівмаркет. Перед тим як купити техніку, зверніть увагу на наступні характеристики.
 
Критерії вибору
Тип нагрівального елемента. У продажу представлені прилади з нагрівальним елементом у вигляді спіралі і диска. У першому випадку ціна електричного чайника буде нижчою. Вибирайте диск, якщо ви хочете купити прилад з можливістю легкого очищення і високою швидкістю нагрівання.
 
Режим роботи. У продажу представлені не тільки звичайні електрочайники автоматично вимикаються після закипання води, а й моделі з функцією термоса. Якщо гаряча вода потрібна постійно (наприклад у великому офісі), то можна купити термопот що підтримує температуру води на рівні +95-98 ° С. На ціну Термопот впливає наявність додаткових функцій. Наприклад, електричний чайник-термос з режимом відкладеного старту коштуватиме дорожче, ніж термопот зі стандартним способом включення.
 
Рівень потужності. Варто врахувати цей фактор, якщо вам важлива швидкість закипання води. Працюючий як термос термопот споживає електроенергію постійно, але менши ніж електрочайник, обсягах (до 1кВт). Якщо ж вам потрібна велика швидкість, вибирайте чайник-термопот потужністю 2-2,5кВт - з ним ви приготуєте чашку гарячого чаю всього за 3 хвилини.
 
Матеріал. За відгуками покупців, металеві електричні чайники нагрівають воду швидше ніж пластмасові, проте останні більш зручні за рахунок меншої маси. Вибирайте керамічний електричний чайник, якщо ви цінуєте довговічність і безшумність роботи техніки. В оглядах скляних електричних чайників відзначається їх стильний дизайн.
 
Щоб купити електричний чайник в інтернет-магазині Lvivmarket, досить помістити товар у віртуальний кошик і відправити замовлення. Зробити правильний вибір і купити підходящий електричний термопот або чайник вам допоможуть відгуки покупців і докладні огляди всіх моделей на сайті. Інтернет-магазин Lvivmarket цінує кожного покупця, доставляючи електричні чайники по Львову і по всій Україні.

Порівняння товарів (0)Лідер продаж!
Електрочайник BOSCH TWK 7801
Лідер продаж!
Електрочайник BOSCH TWK 8611
Показано з 1 по 15 із 49 (всього 4 сторінок)