Про Нас

Магазин LvivMarket (ЛьвівМаркет) створювався на базі нашого досвіду роботи в реальному житті. Наша компанія на ринку Львівщини є досить молодою, але за короткий термін нам вдалось налагодити співпрацю з багатьма роздрібними магазинами по всьому нашому асортименту. За роки співпраці з провідними виробниками України і світу нам вдалось досягнути ідеального співвідношення ціна та якість товару, створити складську програму по топових позиціях. 

В нашому з Вами житті, час відіграє одну з найважливіших ролей, зокрема в сьогоденні нам його катастрофічно невистачає. Нам необхідно навчитись правильно використовувати час, і ми в цьому вирішили допомогти нашим покупцям. Для Вашої зручності 2008 році наша команда вирішила розпочати OnLine торгівлю, і ми розробили та втілили в життя проект під назвою www.lvivmarket.com 

Тут запропоновано широкий вибір товару від сувенірної свічки до елегантних класичних спалень чи віталень. Ми дуже уважно слідкуємо за якістю нашої «вітрини», це і фотографії чудової якості, і максимально можливий опис продукції. 

Схема розташування нашого магазину: