Каталог товарів

УВАГА: у зв'язку їз постійною зміною курса валют ціни на сайті можуть відрізнятись від реальних. Уточнюйте ціни у менеджерів по телефону.
Параметри
Ціна 1343 - 2419 грн.
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Колір
Лідери продажу

HD медіа плеєр

Вигляд: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Медіаплеєр AuraHD
Універсальний медіаплеєр AuraHD - пристрій, який дозволяє відображати мультимедіа-контент з інтернету і з цифрових носіїв на екрані телевізора, а також підтримує сервіси на базі IPTV. AuraHD поєднує в собі новітні технології з простотою використання і стабільною роботою. Підключивши Aura HD д..
1,343 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Медіаплеєр AuraHD + WiF
Універсальний медіаплеєр AuraHD + WiF - пристрій, який дозволяє відображати мультимедіа-контент з інтернету і з цифрових носіїв на екрані телевізора, а також підтримує сервіси на базі IPTV. AuraHD + WiF поєднує в собі новітні технології з простотою використання і стабільною роботою. Підключив..
1,549 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Мережевий медіаплеєр AuraHD Plus
Мережевий медіаплеєр AuraHD Plus - це нове покоління медіаплеєрів бренду AuraHD. AuraHD Plus - ще могутніше, швидше і зручніше!   Що нового в AuraHD Plus: більш потужний процесор STiH207 (650 МГц) в два рази більше оперативної пам'яті прискорена робота всіх ключови..
2,278 грн.
Мережевий медіаплеєр AuraHD Plus WiFi
Покращена комплектація мережевого медіаплеєра AuraHD Plus.   У комплект поставки входить WiFi-адаптер AuraHD air зі швидкістю передачі даних до 150 Мбіт / с для швидкого і надійного підключення до бездротової мережі Інтернет.   WiFi-адаптер AuraHD air підключається в один з роз'єм..
2,419 грн.
Інтернет-магазин Lvivmarket.com -товари для кожного дому © 2019