Каталог товарів

УВАГА: у зв'язку їз постійною зміною курса валют ціни на сайті можуть відрізнятись від реальних. Уточнюйте ціни у менеджерів по телефону.
Параметри
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Потужність кВт

Пилесос садовий - повітродувка

Вигляд: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Пилесос садовий - повітродувка Sadko SBE-1600
Основні характеристики Подрібнення відходів: 10: 1  Макс. об'єм повітря, (куб.м/хв): 12  Макс. швидкість повітря, (км/год): 270  Рівень шуму, (db): 104  Вага, (кг): 4,3  Двигун  Потужність двигуна 1600 Вт  Напруга живлення, (В): 220  Частота обертів двигуна (об..
  • Потужність кВт: 1,6кВт
1,649 грн.

Електрична повітродувка SADKO - це поєднання легкості, потужності, простоти і зручності в роботі. Повітродувки, або пилососи, як їх ще часто називають, допоможуть Вам швидко і ефективно прибрати майданчики і доріжки. Окрім прибирання сміття, вони відмінно підходять для очищення свіжого снігу, з ними можна легко розчистити сніг з доріжок і територій біля будинку. Деякі моделі укомплектовані спеціальною насадкою як для роботи в режимі повітродувки, так і насадкою великого діаметра і мішком - для роботи в режимі пилососа. Маневрувати електричної повітродувкою легко і комфортно завдяки продуманій ергономіці, а управління приладом здійснюється однією рукою.

Інтернет-магазин Lvivmarket.com -товари для кожного дому © 2019