Каталог товарів

УВАГА: у зв'язку їз постійною зміною курса валют ціни на сайті можуть відрізнятись від реальних. Уточнюйте ціни у менеджерів по телефону.
Параметри
Ціна 770 - 2530 грн.
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Колір

Столи комп'ютерні

Вигляд: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Стіл комп'ютерний S-104
Комп'ютерний стіл S-104 з додатковим міні-столиком для принтера під яким може спокійно розташовуватися пачка паперу. З лівого боку столу розташоване відділення для компакт-дисків. Висувна полиця під клавіатуру на якій при бажанні помістяться і килимок з мишкою. Ергономічна стільниця з заокруг..
1,720 грн.
Стіл комп'ютерний S-106
Місткий комп'ютерний стіл S-106 з елементами з МДФ. Стіл S-106 обладнаний великою надставкою зі спеціальними підставками для дисків. Верхня частина надставки так само має корисну горизонтальну поверхню. Туди можна поставити колонки, музичний центр або горщики з декоративними рослинами. &n..
1,880 грн.
Стіл комп'ютерний S-201
Стіл на роликах з механізмом фіксаціі.Оборудован висувною полицею під клавіатуру і ящиком під системний блок. Так само додаткова полиця під стільницею і функціональна надставка яка може бути використана для установки принтера або сканера.   Переваги: - Елементи з МДФ - Містки..
1,680 грн.
Стіл комп'ютерний S-213
Стіл S-213 - це одна з кращих моделей комп'ютерних столів. Дуже компактний а в розкладеному вигляді дуже функціональний і місткий. Додатковий столик допомагає оптимально організувати Ваше робоче простір. Елементи з МДФ на міцному металевому каркасі забарвленому порошковою фарбою.   ..
2,040 грн.
Стіл комп'ютерний Е-03
Скляний комп'ютерний стіл Е-03 - це не тільки зручне, і красиве робоче місце, але і сучасний дизайн. Красивий і елегантний комп'ютерний стіл зробить Вашу роботу приємніше і прикрасить будь-яку квартиру або будинок! Скляні комп'ютерні столи внесуть у ваш інтер'єр легкість і дадуть ..
2,530 грн.
Стіл комп'ютерний Е-20
Скляний комп'ютерний стіл Е-20 - це не тільки зручне, і красиве робоче місце, але і сучасний дизайн. Красивий і елегантний комп'ютерний стіл зробить Вашу роботу приємніше і прикрасить будь-яку квартиру або будинок! Скляні комп'ютерні столи внесуть у ваш інтер'єр легкість і дадуть ..
2,440 грн.
Стіл комп'ютерний С-500
Стіл комп'ютерний С-500 дозволяє зручно розмістити всю оргтехніку в одному місці. Біля столу передбачені утримувачі компакт дисків, висувна поличка під клавіатуру, місце для монітора, акустики, сканерів, принтерів, безперебійних джерел живлення і т.д. Каркас столу С-500 виконаний з ДСП то..
1,790 грн.
Стіл комп'ютерний С-533
Комп'ютерний стіл С-533 з високою функціональною надставкою. З боків столу встановлені утримувачі компакт-дисків. Також передбачено місце для монітора, системного блоку, принтера, сканера, блоку безперебійного живлення, звукових колонок. Ширина висувної полиці дозволяє розміщувати на ній клав..
770 грн.
Стіл комп'ютерний ТТ-105А
Просторий місткий стіл ТТ-105А, надійна конструкція та сучасний дизайн. Стіл комп'ютерний ТТ-105А на металевому каркасі. Під стільницею розташована висувна полиця для клавіатури. Збоку опор столу розміщується підставка для СD / DVD дисків і полка для системного блоку. На поверхні стільниц..
1,690 грн.
Стіл комп'ютерний ТТ-300А
Місткий комп'ютерний стіл ТТ-300А з елементами з МДФ. Стіл ТТ-300А обладнаний великою надставкою зі спеціальними підставками для дисків. Верхня частина надставки так само має корисну горизонтальну поверхню. Туди можна поставити колонки, музичний центр або горщики з декоративними рослинами. ..
1,690 грн.
Сучасний комп'ютерний стіл - це робочий стіл. Комп'ютерний стіл можна розмістити і в домашній обстановці, і в офісі. Купуючи комп'ютерний стіл для дому, вирішуються всі проблеми з організацією робочого місця:
- Домашній комп'ютерний стіл займає мінімум місця, що дає можливість поставити його куди завгодно;
- На домашньому комп'ютерному столі можна розмістити будь-яку річ - документи, диски, принтер, сканер, клавіатуру і мишу.
Розташувати комп'ютерний стіл для дому можна і біля стіни, і в кутовій частині кімнати.
Комп'ютерні столи бувають забезпечені коліщатками, що надає мобільності.
Головним принципом організації робочого місця за комп'ютерним столом для дому є правильне розміщення необхідного приладдя і оргтехніки на різних секціях. Зазвичай комп'ютерний стіл оснащений висувними поличками для клавіатури і миші, які знаходяться нижче стільниці. Положення робочої поверхні, миші і клавіатури на різних рівнях дозволить заощадити місце на стільниці і прийняти правильне положення постави під час роботи.
Інша характерна деталь комп'ютерного столу для дому - розміщення системного блоку в спеціальному відсіку під столом. Над комп'ютерним столом також можна розташувати кілька полиць, на яких зручно помістити необхідну оргтехніку і робочі документи. Для того щоб дроти від оргтехніки та монітора були повністю сховані, сучасний комп'ютерний стіл для дому іноді має порожнисті ніжки, де можна заховати кабелю, а в стільницях передбачені отвори для цих цілей.
У виготовленні комп'ютерних столів використовуються різноманітні матеріали: дерево, ДСП, МДФ, скло, метал і пластик. Основним матеріалом для виготовлення стільниць і полиць є МДФ і ДСП з ламінатом або меламіном, які надають матеріалу водовідштовхувальні властивості і підвищують зносостійкість. Крайку столів обклеюють стрічкою з ПВХ або меламіну, в залежності від виробника та вартості самого столу.
Ніжки комп'ютерних столів роблять із металу, який забарвлюється або хромується. Деякі сучасні комп'ютерні столи мають металевий каркас, виготовлений з нержавіючої сталі та алюмінію. Фурнітура й рухаються механізми виготовлені з металу.
Інтернет-магазин Lvivmarket.com -товари для кожного дому © 2019