Каталог товарів

УВАГА: у зв'язку їз постійною зміною курса валют ціни на сайті можуть відрізнятись від реальних. Уточнюйте ціни у менеджерів по телефону.
Параметри
Лідери продажу

М'які набірні системи

Вигляд: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Диван "Верона"
Опис Диван "Верона"    1. Каркас виготовляється з твердих порід деревини (букові, дубові деталі), деталі з ДСП, ДВП. В розкладному дивані – металева рамка.    2. Пружинна змійка (фірма «Sunkel – Schrauben» CmBH)    3. На змі..
14,254 грн.
Диван "Марсель"
Опис Диван "Марсель" 1. Каркас виготовляється з твердих порід деревини (букові, дубові деталі), деталі з ДСП, ДВП. 2. Джгут еластичний. 3. На джгуті волок. 4. Поролон (фірма «Poran»). 5. Спинка – еластичний джгут. 6. До чохла підшивається ..
20,159 грн.
Диван "Мельбурн"
Опис Диван "Мельбурн"    1. Каркас виготовляється з твердих порід деревини (букові, дубові деталі), деталі з ДСП, ДВП. В розкладному дивані – металева рамка.    2. Пружинна змійка (фірма «Sunkel – Schrauben» CmBH)    3. На з..
20,776 грн.
Диван "Ріміні"
Опис Диван "Ріміні" "Ріміні" - відчуйте класику у вашому домі!    1.  Каркас виготовляється з твердих порід деревини (букові, дубові деталі), деталі з ДСП, ДВП.    2. Пружинна змійка (фірма «Sunkel – Schrauben» CmBH) ..
15,403 грн.
Диван "Фіона"
Опис Диван "Фіона"    1. Каркас виготовляється з твердих порід деревини (букові, дубові деталі), деталі з ДСП, ДВП. В розкладному дивані – металева рамка.    2. Пружинна змійка (фірма «Sunkel – Schrauben» CmBH)    3. На змій..
15,403 грн.
Диван "Фатіма"
Опис Диван "Фатіма"    1. Каркас виготовляється з твердих порід деревини (букові, дубові деталі), деталі з ДСП, ДВП. В розкладному дивані – металева рамка.    2. Пружинна змійка (фірма «Sunkel – Schrauben» CmBH)    3. На зм..
18,477 грн.
Інтернет-магазин Lvivmarket.com -товари для кожного дому © 2019