Каталог товарів

УВАГА: у зв'язку їз постійною зміною курса валют ціни на сайті можуть відрізнятись від реальних. Уточнюйте ціни у менеджерів по телефону.
Параметри
Ціна 2750 - 12110 грн.
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Колір
Лідери продажу

Вітальна кімната

Вигляд: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Вітальня  Вікторія Нова
Вікторія Нова GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні. Підійде для сучасних квартир з різною площею приміщення.   Складається з наступних сегментів: - шафа для одягу, - бар, - вітрина з заокругленими фасадами, - секція для білизни, - пенал, ..
11,390 грн.
Вітальня Ізольда
Популярний меблевий комплект (стінка) для вітальні.   Стінка Ізольда GERBOR (Гербор) підкуповує надійністю, вишуканістю, і в той же час простотою. Підійде для сучасних квартир з різною площею приміщення.   Складається  з наступних сегментів:   - шафа дл..
6,640 грн.
Вітальня Адась
Меблі Адась GERBOR (Гербор) підійде тим, хто вміє цінувати вишуканість, простоту, практичність і комфорт.   З цією стінкою інтер'єр кімнати стане чарівним.   Меблевий комплект Адась GERBOR (Гербор) складається з наступних сегментів:   - двостулкова шафа ..
6,450 грн.
Вітальня Астерікс
Астерікс GERBOR (Гербор) популярний модульний комплект (стінка) для вітальні. Можливо встановлювати по модулям з різних сторін.   Підійде для сучасних квартир з різною площею приміщення.   Меблевий комплект Астерікс GERBOR (Гербор) складається з наступних сегментів: ..
6,220 грн.
Вітальня Барато
Барато GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні.   Стінка  Барато GERBOR (Гербор) - це вдале поєднання зручності і благородного дизайну.   Користується популярністю у людей які цінують традиції. Встановлюється як в квартирах так і в офісах.  ..
2,750 грн.
Вітальня Болеро
Болеро GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні.   Підійде для сучасних квартир з різною площею приміщення.   Складається з наступних сегментів:   - шафа для одягу з шухлядами, - підставка для телевізора, - стелаж, - вітрина з під..
9,240 грн.
Вітальня Герда
Герда GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні.   Цей комплект гармонійно впишеться в інтер'єр навіть невеликої вітальні, створить домашній затишок та подарує Вам гарний настрій.   Складається з наступних сегментів:   - шафа для одягу, ..
7,240 грн.
Вітальня Едо
Едо GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні.   Стінка  Едо GERBOR (Гербор) - це вдале поєднання зручності і благородного дизайну.   Користується популярністю у людей які цінують традиції. Встановлюється як в квартирах так і в офісах.   ..
4,200 грн.
Вітальня Кай
Кай GERBOR (Гербор) популярний модульний комплект (стінка) для вітальні.   Підійде для сучасних квартир з різною площею приміщення.   Меблевий комплект Кай GERBOR (Гербор) складається з наступних сегментів:   - шафа для одягу, - бар, - вітрина з заок..
8,590 грн.
Вітальня Кватро
Кватро GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні.   Стінка  Кватро GERBOR (Гербор) - це вдале поєднання зручності і благородного дизайну.   Користується популярністю у людей які цінують традиції. Встановлюється як в квартирах так і в офісах.  ..
2,750 грн.
Вітальня Ламія
Ламія GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні.   Стінка  Ламія GERBOR (Гербор) - це вдале поєднання зручності і благородного дизайну.   Користується популярністю у людей які цінують традиції. Встановлюється як в квартирах так і в офісах.   ..
4,680 грн.
Вітальня Магнат
Магнат GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні.   Стінка  Магнат GERBOR (Гербор) - це вдале поєднання зручності і благородного дизайну.   Випускається багато років і користується популярністю у людей які цінують традиції. Встановлюється як в квартир..
8,430 грн.
Вітальня Марк
Марк GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні.   Завдяки класичному дизайну, шляхетністю відтінків і комфортабельністю, стінка Марк Gerbor облагородить Вашу вітальню і подарує домашній затишок і тепло.   Підійде для сучасних квартир з різною площею приміщ..
12,110 грн.
Вітальня Нел
Нел GERBOR (Гербор) новий стильний модульний комплект для вітальні.   Підійде для сучасних квартир з різною площею приміщення.   Меблевий комплект Нел Gerbor складається  з наступних сегментів:   - дводверна шафа, - бар, - вітрина, - секція ..
7,820 грн.
Вітальня Нео
Нео GERBOR (Гербор)- новий стильний меблевий комплект для вітальні.   Нео Gerbor ідеально впишеться в інтер'єр вітальні в сучасному стилі. Підійде для сучасних квартир з різною площею приміщення.   Меблевий комплект Нео Gerbor складається  з наступних сегментів:..
9,460 грн.
Вітальня Ректус
Ректус GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні.   Стінка  Ректус GERBOR (Гербор) - це вдале поєднання зручності і благородного дизайну.   Користується популярністю у людей які цінують традиції. Встановлюється як в квартирах так і в офісах.  ..
5,510 грн.
Вітальня Ромео
Ромео GERBOR (Гербор) меблевий комплект для вітальні кімнати.   Стінка Ромео виділяється витонченим дизайном і викликає масу позитивних емоцій.   У комплект меблевої системи Ромео Gerbor входять наступні сегменти:   - двостулкова шафа з полицею для головних ..
8,460 грн.
Вітальня Саба
Саба GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні.   Саба - ця компактна стінка, яка не забере багато місця Вашої вітальні.   Завдяки відкритим секціях і скляним вітринам вона демонструє все, що повинно бути на виду.   Підійде для сучасних кварти..
8,530 грн.
Вітальня Сатіно
Вітальня Сатіно - сучасний набір корпусних меблів. Основні відмінності даного комплекту: прямі форми, сучасні ручки і приємний теплий колір. Теплий відтінок матового скла приємно доповнює образ, роблячи стінку ще більш затишною. Вітальня Сатіно чудово підійде для кімнат будь-якого розміру, ро..
7,420 грн.
Вітальня Стас
Стас GERBOR (Гербор) модульний комплект (стінка) для вітальні. Стінка Стас - це опуклі лінії, проста вишукана обробка та фігурні вітрини. Підійде для сучасних квартир з різною площею приміщення.   Складається з наступних сегментів:   - двостулкова шафа для верхнь..
9,460 грн.
Інтернет-магазин Lvivmarket.com -товари для кожного дому © 2019