Каталог товарів

УВАГА: у зв'язку їз постійною зміною курса валют ціни на сайті можуть відрізнятись від реальних. Уточнюйте ціни у менеджерів по телефону.
Параметри
Ціна 823 - 5614 грн.
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Колір

Дитячі кімнати

Вигляд: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Бібліотека Канді
Бібліотека Канді GERBOR (Гербор)- складова меблевого комплекту Канді для дитячої та підліткової кімнати, яку Ви можете придбати окремо від основного комплекту.   Розміри бібліотеки: - Ширина - 74 см - Висота - 130 см - Глибина - 29 см   Можливі варіанти поєдн..
823 грн.
Дитяча system XXI (XXI століття)
Модульна система system XXI (ХХI століття) GERBOR (Гербор) - Сучасна, м'яка форма фасадів МДФ, ламінованих плівкою ПВХ, в поєднанні з акуратною ручкою і стильними ніжками. Ці меблі допоможуть Вам легко скласти композицію для Вашого помешкання.   Дитяча стінка system XXI GERBOR (Г..
5,614 грн.
Дитяча Канді
Канді  GERBOR (Гербор)- меблевий комплект для дитячої і підліткової кімнати. Разом з додатковою бібліотечкою вона є найбільшим дитячим комплектом. Основна версія 234 см (без бібліотеки) - продається тільки в комплекті.   Складається з наступних сегментів:   - ша..
3,182 грн.
Дитяча Карі
Карі GERBOR (Гербор)- сучасні модульні меблі для тінейджерів і молодих людей, що ведуть активний спосіб життя. Відрізняються стильністю, оригінальністю, функціональністю та міцністю. Все зручно, утилітарно і продумано. У цій системі немає нічого зайвого - це основна ідея молодіжної моди. Дитя..
5,312 грн.
Дитяча Юніор
Юніор GERBOR (Гербор) - меблевий комплект для дитячої і підліткової кімнати.   Зручні дерев'яні ручки у вигляді кульок.   Дитяча стінка Юніор GERBOR (Гербор) складається з наступних сегментів:   - дводверна шафа для одягу з верхньою полицею, - комп&#..
4,743 грн.
Дитяча Юніор (кольорова)
Юніор GERBOR (Гербор) - меблевий комплект для дитячої і підліткової кімнати.   Зручні дерев'яні ручки у вигляді кульок.   Дитяча стінка Юніор GERBOR (Гербор) складається з наступних сегментів:   - дводверна шафа для одягу з верхньою полицею, - комп&#..
5,143 грн.

Яка повинна бути дитяча?

На думку дизайнерів, інтер’єри дитячих “виховують смак”, і це не чергова фраза. Уявіть собі, як разюче будуть відрізнятися світовідчування й інтелект аматорів Барбі – і колекціонерів порцелянових ляльок, глядачів японських мультсеріалів – і тих, для кого вихований за сімейною традицією присвячений вечорам класичної музики, походам у театр. Представте, якими вони будуть у дітей, що живуть в оточенні безликих речей, і в тих, чий інтер’єр продуманий до дріб’язків. Багато батьків, щоб зменшити вплив масової поп-пепсі-культури, намагаються зробити дитині своєрідне щеплення проти її. Вони причепливо вибирають меблі в дитячі й навіть возять своє чадо в меблеві салони: адже не можна ж не зважати на думку майбутнього власника, якому має бути засипати й просипатися на цьому ліжку, відкривати ця шафа, сидіти за цим столом? І якщо ви зі своїм маленьким принцом або принцесою подумуєте про покупку нових меблів у дитячі апартаменти, можна сподіватися, що ця стаття виявиться для вас корисної.  Продовження→

Інтернет-магазин Lvivmarket.com -товари для кожного дому © 2019