Каталог товарів

УВАГА: у зв'язку їз постійною зміною курса валют ціни на сайті можуть відрізнятись від реальних. Уточнюйте ціни у менеджерів по телефону.
Параметри
Ціна 720 - 2069 грн.
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Потужність кВт
Колір

Зволожувачі повітря

Вигляд: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Зволожувач повітря Zelmer 23Z050 White
Простий і легкий у використанні зволожувач повітря. Він оснащений високоякісним фільтром з нано-срібла, який захищає від мікробів і бактерій. 2 програми використання - як гібридний та ультразвукової. Перевагою даного зволожувача є також низький рівень споживання електроенергії та стер..
1,634 грн.
Зволожувач повітря Zelmer 23Z051
Простий і легкий у використанні зволожувач повітря. Він оснащений високоякісним фільтром з нано-срібла, який захищає від мікробів і бактерій. 2 програми використання - як гібридний та ультразвукової. Перевагою даного зволожувача є також низький рівень споживання електроенергії і стерильний тума..
720 грн.
Зволожувач повітря Zelmer 23Z052
Простий і легкий у використанні зволожувач повітря. Він оснащений високоякісним фільтром з нано-срібла, який захищає від мікробів і бактерій. Перевагою даного зволожувача є також низький рівень споживання електроенергії і стерильний туман вільний від мінералів і частинок, які виробляються в..
2,069 грн.
Інтернет-магазин Lvivmarket.com -товари для кожного дому © 2019