Каталог товарів

УВАГА: у зв'язку їз постійною зміною курса валют ціни на сайті можуть відрізнятись від реальних. Уточнюйте ціни у менеджерів по телефону.
Параметри
Ціна 3240 - 3910 грн.
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Потужність кВт
Потужність К.С.
Колір
Лідери продажу

Пили ланцюгові бензинові

Вигляд: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Пила ланцюгова бензинова Patriot PT3816
Універсальна бензопила РТ 3816 Призначена для побутового, нерегулярного, використання на садовій ділянці, незамінна для розпилювання деревини малого та середнього діаметру. Практична, проста у використання і обслуговування бензопила. Надійний 2Т двигун, передова система Антівібрація, ..
3,240 грн.
Пила ланцюгова бензинова Patriot PT3818
Універсальна бензопила РТ 3818 призначена для побутового, нерегулярного, використання на садовій ділянці, незамінна для розпилювання дров малого та середнього діаметру.    Практична і проста у використання і обслуговування бензопила. Надійний 2Т двигун, передова система Антивібр..
3,450 грн.
Пила ланцюгова бензинова Patriot PT4016
Універсальна бензопила РТ 4016 з низьким рівнем вібрації призначена для побутового використання на садовій ділянці. Ідеальна підходить вимогливим користувачам, яким необхідний надійний інструмент для розпилювання деревини малого та середнього діаметру, заготівлі дров, а так же будівництві. Незамі..
3,430 грн.
Пила ланцюгова бензинова Patriot PT4520
Потужна і надійна бензопила РТ 4520 призначена для будівництва, заготівлі дров, використання на садовій ділянці і ландшафтного дизайну. Незамінна для валки дерев діаметром більше 30 сантиметрів.    Надійний 2Т двигун із збільшеним моторесурсом, передова антивібраційна система, з..
3,740 грн.
Пила ланцюгова бензинова Patriot PT5220
Потужна практична бензопила РТ 5220 призначена для розпилювання стовбурів дерев великого діаметра, а так само ідеально підходить для будівництва, заготівлі дров, використання на садовій ділянці і ландшафтного дизайну.    Потужний 2Т двигун із збільшеним моторесурсом, передова ан..
3,910 грн.
Пила ланцюгова бензинова Patroit PT4518
Потужна і надійна бензопила РТ 4518 призначена для будівництва, заготівлі дров, використання на садовій ділянці і ландшафтного дизайну. Незамінна для валки дерев діаметром більше 30 сантиметрів.   Надійний 2Т двигун із збільшеним моторесурсом, передова антивібраційна система, збаланс..
3,620 грн.
Інтернет-магазин Lvivmarket.com -товари для кожного дому © 2019