Каталог товарів

УВАГА: у зв'язку їз постійною зміною курса валют ціни на сайті можуть відрізнятись від реальних. Уточнюйте ціни у менеджерів по телефону.
Категорії

Доставка і оплата товарів

Ми доставляємо придбані у магазині товари по Україні.

Доставка в межах Львова на суму від 2 000грн.  БЕЗКОШТОВНА,
і здійснюється за вказаною Вами адресою, за допомогою кур'єрської служби.

Для доставки замовлених товарів по Україні ви можете самостійно вибрати будь-яку з існуючих кур'єрських служб. Ми рекомендуємо користуватися послугами поштових служб "Нова Пошта " або "Інтайм" . З прейскурантом цін на доставку техніки в ваш населений пункт ви можете ознайомитися на сайтах відповідних поштових служб.
 
http://novaposhta.ua/
https://intime.ua/ua
 
При замовленні доставки по Україні важливо пам'ятати:

Наш менеджер зв’яжеться з вами для того, щоб:

Термін доставки може залежати від товару і в окремих випадках становити аж до 10-ти робочих днів. Час доставки кур'єрською службою є коротшим.

Якщо Ви хочете, щоб ми вислали товар за кордон, уточніть, будь-ласка, терміни та ціну доставки у службі підтримки інтеренет-магазину.
Якщо у Вас виникли питання щодо здійснення доставки, або Ви хочете отримати товар в інакший спосіб, ніж вказано вище, будь-ласка, звертайтесь до адміністрації магазину: наші контакти

Оплатити замовлення можна:


Якщо у Вас виникли питання щодо здійснення оплати, або Ви хочете здійснити проплату в інакший спосіб, ніж вказано вище, будь-ласка, звертайтеся до адміністрації магазину: наші контакти.

Інтернет-магазин Lvivmarket.com -товари для кожного дому © 2019