Каталог товарів

УВАГА: у зв'язку їз постійною зміною курса валют ціни на сайті можуть відрізнятись від реальних. Уточнюйте ціни у менеджерів по телефону.
Параметри
Колір

Міні пивоварня

Вигляд: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Міні Пивоварня 2000
Міні - пивоварня - це ваша персональна пивоварня для швидкого і простого приготування пива високої якості в домашніх умовах. Розроблена і запатентована канадськими вченими Національного Інституту пивоваріння 18 років тому. За цей час заслужила шану і визнання в багатьох країнах світу. В даний час..
0 грн.
Міні Пивоварня 2006 Brew Master
Удосконалена конструкція, більш стильний дизайн, що включає кругову систему затисків, змінні рукоятки для краника в стилі "паб". Зменшені розміри для зручності збереження в холодильнику. Подібно промисловим установок ця модель обладнана манометром і термометром, які допомагають контролювати проце..
  • Колір: Шоколадний
0 грн.
Базовано на 1 відгуках.

Міні  пивоварня - це ваша персональна пивоварня для швидкого і простого приготування пива високої якості в домашніх умовах. Розроблена та запатентована канадськими вченими Національного Інституту пивоваріння 18 років тому. За цей час заслужила шану і визнання в багатьох країнах світу. В даний час міні - пивоварня виготовляється із спеціального матеріалу високої якості, яка гарантує її успішне використання впродовж багатьох років. Розміри конструкції спеціально адаптовані для домашнього холодильника (28x36x25см). Процес пивоваріння також досить не складний. Ви тільки додаєте воду, а міні-пивоварня сама контролює процес приготування.

Інтернет-магазин Lvivmarket.com -товари для кожного дому © 2019