Каталог товарів

УВАГА: у зв'язку їз постійною зміною курса валют ціни на сайті можуть відрізнятись від реальних. Уточнюйте ціни у менеджерів по телефону.
Категорії

Про Нас

 

 

Магазин LvivMarket (ЛьвівМаркет) створювався на базі нашого досвіду роботи в реальному житті. Наша компанія на ринку Львівщини є досить молодою, але за короткий термін нам вдалось налагодити співпрацю з багатьма роздрібними магазинами по всьому нашому асортименту. За роки співпраці з провідними виробниками України і світу нам вдалось досягнути ідеального співвідношення ціна та якість товару, створити складську програму по топових позиціях. 

В нашому з Вами житті, час відіграє одну з найважливіших ролей, зокрема в сьогоденні нам його катастрофічно невистачає. Нам необхідно навчитись правильно використовувати час, і ми в цьому вирішили допомогти нашим покупцям. Для Вашої зручності 2008 році наша команда вирішила розпочати OnLine торгівлю, і ми розробили та втілили в життя проект під назвою www.lvivmarket.com 

Тут запропоновано широкий вибір товару від сувенірної свічки до елегантних класичних спалень чи віталень. Ми дуже уважно слідкуємо за якістю нашої «вітрини», це і фотографії чудової якості, і максимально можливий опис продукції. 

Схема розташування нашого магазину:


View Larger Map

 

 

 

м.Львів
вул. Cтанція Личаків 7а
маг. "Львівмаркет"

години роботи:
пн-пт 10:00-18:00
сб 10:00-15:00
вихідний: неділя

УВАГА: У зв'язку з малим приміщенням в магазині представлений не весь товар що в інтернет-магазині!

Інтернет-магазин Lvivmarket.com -товари для кожного дому © 2019